Pemë Qelqi Dekorative Me Drita Led 26 Cm

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1185181 Kategori:

Përshkrim

Pemë xhami dekorative e Krishtlindjeve me borë, th dhe ndriçim nga 3 led. Punon me 3 bateri LR44 (të përfshira).
Kombinoni modele dhe madhësi të ndryshme dhe ndriçoni në mënyrë magjike çdo cep të shtëpisë tuaj!
Ngjyrë Transparente
Materiali i produktit Qelqi
Diametri x Lartësia 7.5×26 cm
Ngjyra e llambës E ngrohtë e bardhë