Bredhi Vitit Ri Jeshil Me 758 Degë 2.1 M

69.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1130305 Kategori:

Përshkrim

Pema e Krishtlindjeve e hollë, jeshile, me gjeth të dendur dhe 758 degë të integruara. Ka një bazë metalike dhe montim të lehtë.
Ngjyra E gjelbër
Diametri x Lartësia 0,9×2,10 cm