Pemë Krishtlindje Dekorative Jeshile 14 Cm

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1185189 Kategori:

Përshkrim

Pema dekorative e Krishtlindjeve jeshile, me dëborë, në një bazë prej druri.
Dekoroni çdo cep të shtëpisë dhe jepini një shënim të veçantë dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E gjelbër
Materiali i produktit Metal Dru Plastike
Diametri x Lartësia 3×14 cm