Perde Me Thek Pom-Pom E Bardh 140×260 Cm

7.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1192055 Kategori:

Përshkrim

Perde dekorative e bardhë e tejdukshme me thekë të vegjël – pom pom dhe unaza metalike. Ideale për çdo stinë.
Diametri i unazës: 4 cm
Një perde përfshihet në paketim
Ngjyra E Bardhë
Materiali i produktit Poliestër
Gjerësia x Lartësia 140×260 cm