Ndërtoj Byzylykë Lejla Set Ruaza,Perla, Shkronja & Fije Lidhëse

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1163163 Kategori:

Përshkrim

Paketa përfshin 3 litarë rozë, jargavan dhe vjollcë 87 cm, vijë transparente dhe rreth 200 rruaza, perla, rruaza me shkronja dhe magji.
Ngjyra Trëndafili i purpurt
200 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Dimensionet e paketës 12x21x1 cm