Përparëse Pikture “Spiderman” Për Fëmijë

4.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1155371 Kategori:

Përshkrim

Pikturoni platformën me heroin tuaj të preferuar SPIDERMAN, me një sipërfaqe plastike në mënyrë që të mos njollosni rrobat dhe rripat tuaj që të përshtaten siç duhet në trup.
Gjinia Djali
Hero Njeriu merimangë
Materiali Plastike
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia 50×30 cm