Përparëse Pikture Rozë “Unicorn” Për Fëmijë

4.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1184373 Kategori:

Përshkrim

Përparëse pikture për vajza me dizajn njëbrirësh. E lehtë për tu veshur. Ka 3 xhepa të vegjël në pjesën e përparme dhe piktori juaj i vogël mund të ruajë furçat ose bojërat e saj. Materiali: PVC
Gjinia Vajze
Gjatësia x Gjerësia 37×47 cm