Pistoletë Ujë E Vogël Blu Jeshile 19 Cm

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1117854 Kategori:

Përshkrim

Armë uji në jeshile, blu dhe portokalli.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 19x4x12 cm
Materiali: Plastikë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç