Portofol Femrash Rozë 19×11 Cm

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1190636 Kategori:

Përshkrim

Kuletë rozë për femra me detaje prej ari dhe zinxhir metali. Ka shumë vende për para, karta ose letërnjoftim.
Materiali: Pëlhurë sintetike
Ngjyra Rozë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 19.5×2.5×11 cm