Kuletë Shkolle Dizajn Kuadrate Rozë Me Shkëlqim Me Zinxhir 20.5x5x5.5 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1195909 Kategori:

Përshkrim

kuletë shkollore fuçi rozë me zinxhir. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20.5x5x5.5 cm