Kuletë Shkolle Rozë Me Xixa Me Zinxhir Gold 20.5x5x5.5 Cm

2.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1195911 Kategori:

Përshkrim

kuletë shkolle me shkëlqim ari rozë me zinxhir. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Ngjyra Rozë
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20.5x5x5.5 cm