Qëruese Patatesh Metalike I Zi 17 Cm

1.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1112708 Kategori:

Përshkrim

Pastrues me dorezë dhe teh metalik për të pastruar patate, mollë, kunguj të njomë dhe gjithçka tjetër që ju nevojitet për të qëruar.
Ngjyra E Zezë
Materiali: Plastikë Metalike