Qese Për Letra A4 10 Copë

0.39

Ka stok

Kodi JUMBO: 6820005 Kategori:

Përshkrim

A4 me hapje të tipit II dhe shpinë të bardhë.
Ngjyra Transparente
Dimensioni i Fletores A4
10 copë