Qiri Aromatik Vanilje Në Kavanoz Me Dorezë 8X14 Cm

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1172039 Kategori:

Përshkrim

Qiri dekorativ në një kavanoz qelqi me kapak metalik, dorezë dhe aromë vanilje.
Koha e djegies: 50 orë
Ngjyra Portokalli
Materiali Xham Parafinë
Pesha e paketimit 890 g
Diametri x Lartësia 8×14.5 cm