Qiri Aromatik Ngjyrë Jeshile Në Vazo Qelqi Me Kapak Me Aromë Çaji Jeshile 8×9.3 Cm

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1187039 Kategori:

Përshkrim

Qiri Jeshil Dekorativ Në Vazo Të Rrumbullakët Të Stampuar Me Kapak Argjendi Dhe Aromë Çaji Jeshil.
Koha E Djegies: 20 Orë
Ngjyra E Gjelbër E Çelët
Materiali Qelqi Parafine
Pesha E Paketës 420 G
Diametri X Lartësia 8×9.3 Cm