Recipeta Me Dantellë Të Zeza 90B

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1190326 Kategori:

Përshkrim

Të brendshme femrash, Recipeta e zezë, me dantella, përforcim dhe rripa të rregullueshëm.
Përbërja: 92% Poliamide – 8% Elastane
Ngjyra E Zezë