Recipeta Silikoni Masa C

8.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1070674 Kategori:

Përshkrim

Recipeta silikoni me kapëse përpara, me ngjyrë natyrale që e bën të padukshme. Me përdorim të lehtë dhe aplikim të besueshëm. Nuk dallohet dhe ofron mbështetje për rrobat pa shpinë.
Materiali: 100% Silikon.