Rërë Artizanale Me Forma Unicorn Vjollcë

5.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1199857 Kategori:

Përshkrim

Seti artizanal me rërë në ngjyrë vjollcë 650 g dhe kallëpe me ngjyrë plastike në formën e njëbrirëve dhe ylberit. Rëra nuk thahet dhe fëmija bën forma të bukura. Pasuron imagjinatën, përmirëson aftësitë dhe zhvillon shqisat.
Gjinia Djalë Vajzë
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Dimensionet e paketimit 32×6.5×25 cm