Rreth Koke Me Yje Të Kuq Me Xixa “Merry Christmas” Me Pupla Të Bardha

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1157254 Kategori:

Përshkrim

Aksesorët e Krishtlindjeve shtylla e maskara me yje të kuq dhe pendë të bardha.