Rrugice Pambuku Me Thekë Me Ngjyra 80×50 Cm

2.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1116078 Kategori:

Përshkrim

Dekorative, E Ngjyrosur Me Thekë Të Shkurtër.
Tapet Ju Ndihmojnë Të Ndryshoni Me Lehtësi Stilin E Hapësirës Tuaj Dhe Të Rinovoni Dekorimin E Saj. Pikturë Njëngjyrëshe, Me Vija, Klasike Ose Prej Lëkure, Zgjidhni Atë Që Ju Përshtatet. Ideale Për Të Gjithë Muajt E Vitit.
Trashësia: 1600 G / M ^ 2
* Për Shkak Të Natyrës Së Materialit Ngjyrat Mund Të Ndryshojnë.
Materiali Pambuku
Gjatësia X Gjerësia 80×50 Cm