Rul Paketimi Blu Babagjysh 70×200 Cm

1.29

Ka stok

Kodi JUMBO: 1158100 Kategori:

Përshkrim

Letër ambalazhi për Krishtlindje, blu me Santa Claus dhe fansa të lezetshëm.
Ideale për paketimin e dhuratave të festës!
Ngjyra Blu
Materiali Letër
Gjatësia x Gjerësia 70×200 cm