Mbajtëse Lapsash E Zezë Me Aksesorë 14 Copë

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1180276 Kategori:

Përshkrim

mbajtëse lapsash rrotullues me 10 kuti për lapsa, gomë, mprehës dhe shumë më tepër. Paketa përmban 2 lapsa, 2 stilolapsa me bojë të zezë, gomë, mprehës në rast, vizore 15 cm, gërshërë 16 cm, stepler 9 cm, bazë me shirit ngjitës, kapëse dhe kunja dhe 10 letra shënimi të bardha. Asistent i vlefshëm që përmban gjithçka që ju nevojitet për zyrën.
Ngjyra E zezë
Materiali Plastike
Diametri x Lartësia 14×16 cm