Topa Dekorative Me Ngjyra & Xixa 6 Cm 6 Copë

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1143015 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të kuq me modele ari, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
6 copë