Glob Qelqi Pemë Viti Ri & Njeri Bore 10 Cm

3.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1185184 Kategori:

Përshkrim

Top transparent dekorativ i Krishtlindjeve me burrë dëbore, pemë, borë dhe ndriçim led. Punon me 3 bateri LR44 (të përfshira).
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit Plastike