Shall I Thurur Për Femra Me Llush Rozë

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1200067 Kategori:

Përshkrim

Aksesorë veshjesh dimërore, qafë për vajzë, rozë nudo me bishtalec të dyfishtë dhe lesh brenda.
Gjinia Vajzë
Ngjyra Rozë
Përbërja 60% akrilik – 40% poliestër