Shirit Dekorativ Fije Jeshile 10.5×300 Cm

4.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1083222 Kategori:

Përshkrim

Dekoroni vetëm ose në pemë dhe dekoroni në mënyrë unike!
Ngjyra E gjelbër
*KUJDES! Mbajeni larg fëmijëve.
Gjatësia x Gjerësia 3 m x 10.5 cm