Shirit Dekorativ Silver Me Shkëlqim 8×300 Cm

2.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1129924 Kategori:

Përshkrim

shirit argjendi dekorative e Krishtlindjeve.
Dekoroni vetëm ose në pemë dhe dekoroni në mënyrë unike!
Gjatësia x Gjerësia 3 m x 8 cm