Shirit Letre Zbukurues Me Ngjira & Xixa 5 M X 0.5 Cm 7 Copë

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1185637 Kategori:

Përshkrim

Shirit letre me shkëlqim në ngjyrë të gjelbër, blu, të kuqe, fuchsia, portokalli, ari. Pritini dhe ngjitni në objekte, kalendarë, dhurata ose ndërtime.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
7 copë
Gjatësia x Gjerësia 5 m 0.5 cm