Shirit Letre Zbukurues Me Degë Lule 5 M X 1.5 Cm 3 Copë

0.89

Ka stok

Kodi JUMBO: 1185625 Kategori:

Përshkrim

shirit me modele të degëve me lule. Pritini dhe ngjitni në objekte, kalendarë, dhurata ose ndërtime.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
3 copë
Gjatësia x Gjerësia 5 m 1.5 cm