Shirit Dekorativë Ngjyre Shampanjë 8×300 Cm

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1166828 Kategori:

Përshkrim

shirit dekorativ shampanje për Krishtlindje.
Dekoroni vetëm ose në pemë dhe dekoroni në mënyrë unike!
Ngjyra Shampanjë
Gjatësia x Gjerësia 3 m x 8 cm