Vazo Qelqi Dekorative Me Lavander 5×12 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1176155 Kategori:

Përshkrim

Vazo Dekorative E Varur Me Livando Vjollce
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyrë Vjollce
Materiali I Produktit Qelqi Plastik
Diametri X Lartësia 5×15 Cm