Skene Lindja E Krishtit 11 Figura 47x17x31 Cm

12.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1033688 Kategori:

Përshkrim

Vendoseni poshtë pemës dhe dekorimi do të jetë i plotë!
Materiali i figurave: Porcelan
Materiali i produktit Dru porcelani
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 47x17x31 cm