Skoç Me Mbajtëse Transparente 18 Mm X 25 M

0.69

Ka stok

Kodi JUMBO: 1023166 Kategori:

Përshkrim

Një bazë plastike transparente për shirit ngjitës dhe 1 kasetë transparente rezervë.
Ngjyra Transparente
2 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia 18mmx25m