Stilolaps Xhel Me Ngjyra 30 Copë

4.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1040790 Kategori:

Përshkrim

Paketa përmban 30 stilolapsa Ink Gel me hundë 0,8 dhe 1,0 në 6 neoni, 6 metalike, 6 vezullim, 6 ngjyra të ylbertë dhe 6 ngjyra pastel. Me teknologji të përparuar të bojës për linja të lëmuara dhe të qëndrueshme, e cila thahet shpejt dhe nuk zbehet.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra Shumëngjyrësh
30 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.
Dimensionet e paketimit 15.5×13.5 cm