Stilolapsa Me Ngjyra “A-Plus” 10 Copë

1.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1134086 Kategori:

Përshkrim

Stilolaps me teknologji të avancuar të bojës për linja të lëmuara dhe të qëndrueshme, thahet lehtë, nuk zbehet dhe nuk është toksik.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra Shumëngjyrëshe
10 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.