Stilolaps “Bic” Me Ngjyra Blu, Jeshilë, Vjollcë, Rozë 4 Copë

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1120145 Kategori:

Përshkrim

Paketa përmban 4 stilolapsa me majë 1.6 mm në 4 ngjyra blu, jeshile, vjollce dhe rozë.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra Blu e gjelbër e purpurt rozë
Seti i markës BIC
4 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.