Stilolaps “Faber -Castell” Me Ngjyra Blu, I Zi, I Kuq 5 Copë

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1107088 Kategori:

Përshkrim

Paketa përmban 5 stilolapsa gjysëm Xhel “FABER-CASTELL” RX10, 3 me ngjyrë blu, 1 me ngjyrë të zezë dhe 1 me ngjyrë të kuqe.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E kuqe e zezë Blu
Seti i markës Faber Castell
5 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.