Syze 3D Virtuale Vr Për Smartphone

5.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1152661 Kategori:

Përshkrim

Syze të realitetit virtual për telefonat Android dhe iOS. Ideale për ekranet nga 3.5 “deri në 6” dhe rezolucion nga 1080P dhe më lart.
E bërë nga ABS (plastikë) me cilësi të lartë, peshon 330 gr. Ka lente optike HD me një diametër prej 42 mm (të padëmshme për sytë) dhe një prizë të integruar të kamerës.
Fov: 85-95 “. IPD: 58 mm-72 mm. Gjerësia e rregullueshme: 65-75 mm.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 20x11x13 cm.