Tabele Shkruaj-Fshi Me Dy Ane Rozë 21×30 Cm

4.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 6080058 Kategori:

Përshkrim

Paketa përmban një dërrasë të dyanshme në ngjyrë rozë-fuçi, me dimensione 21×30 cm, 1 majë shkruese, 2 pulla, 1 banak, 2 shkumësa dhe 1 sfungjer. Njëra anë është një tabelë “Shkruaj-Fshi” dhe ana tjetër është një dërrasë.
Gjinia Vajze
Ngjyra Rozë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia 21×30 cm