Tapet Pambuku I Rrumbullaket Shumëngjyrësh Me Thekë 70 Cm

5.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1168068 Kategori:

Përshkrim

Tapet Pambuku Dekorativ, Ngjyrë E Zezë Ngjyrë Bezhë E Rrumbullakët Me Thekë Dhe Fund Që Nuk Rrëshqet.
Tapet Ju Ndihmojnë Të Ndryshoni Me Lehtësi Stilin E Hapësirës Tuaj Dhe Të Rinovoni Dekorimin E Saj. Pikturë Njëngjyrëshe, Me Vija, Klasike Ose Prej Lëkure, Zgjidhni Atë Që Ju Përshtatet. Ideale Për Të Gjithë Muajt E Vitit.
Ngjyra Bezhë E Zezë
Materiali I Produktit Pambuku