Tapet Lëkure Kafe I Rrumbullaket 70 Cm

3.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1180496 Kategori:

Përshkrim

Tapet Çokollatë Dekorative E Rrumbullakët Me Pjesën E Poshtme Që Nuk Rrëshqet.
Tapet Ju Ndihmojnë Të Ndryshoni Me Lehtësi Stilin E Hapësirës Tuaj Dhe Të Rinovoni Dekorimin E Saj. Pikturë Njëngjyrëshe, Me Vija, Klasike Ose Prej Lëkure, Zgjidhni Atë Që Ju Përshtatet. Ideale Për Të Gjithë Muajt E Vitit.
Ngjyra Kafe
Përbërja 20% Pambuk – 80% Lëkurë