Qilim Pambuku I Zi & Vishnje Me Thekë 80×50 Cm

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1180165 Kategori:

Përshkrim

Tapet Dekorative, Burgundy E Zezë Me Thekë Të Shkurtër.
Tapet Ju Ndihmojnë Të Ndryshoni Me Lehtësi Stilin E Hapësirës Tuaj Dhe Të Rinovoni Dekorimin E Saj. Pikturë Njëngjyrëshe, Me Vija, Klasike Ose Prej Lëkure, Zgjidhni Atë Që Ju Përshtatet. Ideale Për Të Gjithë Muajt E Vitit.
* Për Shkak Të Natyrës Së Materialit Ngjyrat Mund Të Ndryshojnë.
Ngjyra Bordo Zi
Materiali Pambuku
Gjatësia X Gjerësia 80×50 Cm