Telajo E Bardhë B5 18×24 Cm

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1063807 Kategori:

Përshkrim

Një Telajo e bardhë me një kornizë të ngurtë prej druri, në madhësinë B5 (18×24 cm). Ideale për bojë vaji dhe bojë akrilike.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E bardhe
Materiali Druri
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.