Top Dekorativ Ngjyrë Shampanjë Fjongo Me Thurje & Xixa 10 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1147261 Kategori:

Përshkrim

Stoli e pemës së Krishtlindjes, top druri i shpuar, me shkëlqim shampanje dhe shirit të kuq me kuadrate.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Dru