Top Dekorativë Ngjyrë Shampanje Me Perla 10 Cm

1.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1144078 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes me perla shampanjë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë Shampanjë
Materiali i produktit Plastike