Topa Dekorativë Të Bardhë Me Xixa & Shkëlqim 3 Cm 20 Copë

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1184600 Kategori:

Përshkrim

Dekorime të pemës së Krishtlindjes, topa të bardhë, me shkëlqim dhe me shkëlqim të ylbertë në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
20 copë