Top Dekorativë Transparent Me Boce Pishe & Degë 8 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1184672 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes top i tejdukshëm, i zbukuruar brenda me borë, fletë pishe dhe kone pishe.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit Plastike