Top Dekorativë Transparent Me Flok Bore 8 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1184680 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes top i tejdukshëm me pemë me shkëlqim dhe thekon dhe konfeti të ylbertë brenda.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit Plastike