Top Dekorativë Transparent Me Dëborë & Drita Led 8 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1184665 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes top transparent, i zbukuruar brenda me dëborë dhe manaferrat e degëzave. Ajo ka një dritë led që aktivizohet nga kapaku i saj i argjendtë duke e rrotulluar atë. Punon me 3 bateri LR44 (të përfshira).
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit Plastike