Top Dekorativ I Kuq Me Thurje & Xixa 15 Cm

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1129593 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes, top, i kuq, i shpuar, me shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike